گنگ استایل در لیگ بازی های رایانه ای در برج میلاد

پیرو مذاکرات انجام شده با دبیر لیگ بازی های رایانه ای در خصوص حضور بازی گنگ استایل به عنوان یک بازی ایرانی در این دوره از مسابقات ،  عملیات جدیدی با عنوان لیگ بازی های رایانه ای  طراحی شده است که بازیکنان می توانند از هم اکتون رقابت خود را برای مشخص شدن نفرات برتر آغاز نمایند. لیگ بازی های رایانه ای در حال حاضر در برج میلاد در حال برگزاری می باشد و از نفرات برتر این عملیات دعوت می شود تا در مراسم اختتامیه این دوره از بازی ها شرکت کنند. جایزه در نظر گرفته شده برای نفر اول این عملیات ، یک دستگاه دوربین ورزشی HD شیائومی ( Xiaomi Action Cam ) می باشد که جایزه فرد پیروز در عملیات لیگ بازی های رایانه ای و عملیات تب طلا در مراسم اختتامیه به نفرات برتر اهدا خواهد شد.
 
در عملیات ویژه نیاز نیست که حتما سطح دفتر کار شما به مراحل بالا رسیده باشد، همه بازیکنان و حتی بازیکنان تازه وارد می توانند بسادگی در این عملیات شرکت کنند و محدودیتی برای شرکت در عملیات در نظر گرفته نشده است ، گرچه  بازیکنانی که تجربه و توانایی بیشتری در بازی های استراتژیک دارند ، ساده تر می توانند بهترین راه را برای پیروز شدن در عملیات انتخاب کنند. در عملیات ویژه به کسانی که بهترین استراتژی و سرعت عمل را در کسب پیروزی داشته باشند جوایزی اهدا می شود.
 
 
Read more

جوایز نقدی پرونده های عملیاتی

 
 
با استقبال از نسخه آزمایشی بازی ایرانی استراتژیک گنگ استایل، اکنون نسخه جدید این بازی عرضه گردید. در این نسخه قابلیت های زیادی به بازی اضافه گردیده است که از جمله آن ها میتوان به جوایز نقدی عملیات ها و جنگ بین گنگ ها اشاره نمود.
در این نسخه علاوه بر الماس به عنوان جوایز عملیات ها، برای برخی از عملیات ها جوایز نقدی نیز در نظر گرفته شده است. مدت این عملیات ها بر خلاف سایر عملیات ها 15 روز می باشد. در پایان هر عملیات به نفر برتر علاوه بر الماس، جایزه نقدی تعیین شده نیز تعلق خواهد گرفت.
 
Read more

عملیات های ویژه به بازی اضافه شد

 
 
پس از موفقیت و استقبال از نسخه بتا بازی استراتژیک و ایرانی گنگ استایل ( GangStyle )، اکنون نسخه 0.40 آن منتشر شده است.  در این نسخه بخش جدیدی با عنوان پرونده های عملیاتی اضافه شده است که یک رقابت جدی و دیدنی را به همراه دارد. کسانی که فکر می کنند در بازی های استراتژیک بی رقیب هستند و بهتر از هر کسی می توانند نقشه چینی کنند و یک حمله تمام عیار داشته باشند، نباید این فرصت را از دست بدهند.
Read more

نسخه آزمایشی ( بتا ) بازی گنگ استایل در اختیارعموم قرار گرفته است

 
 
  نسخه پیش آزمایشی ( آلفا ) بازی گنگ استایل نزدیک به 5 ماه پیش در اختیار جمعی از بازیکنان حرفه ای قرار گرفت تا در این مدت ، فضای بازی بیشتر مورد امتحان صاحب نظران و گیمر های حرفه ای قرار گیرد. طیف وسیع دستگاه های تلفن همراه و تبلت های اندرویدی نیز از  مهمترین دلایل این اقدام بوده است و حالا پس از 5 ماه تست و بررسی ، نسخه آزمایشی ( بتا ) این بازی استراتژیک ایرانی در اختیار همه عموم قرار گرفته است. در این مدت بهبود زیادی در روند این بازی صورت گرفته است و به نظر می رسد در ادامه نیز باید شاهد هرچه بهتر شدن این بازی باشیم.
Read more

انتشار نسخه پیش آزمایش گنگ استایل

بالاخره پس از تلاش های فراوان چند ساله، نسخه پیش آزمایشی بازی گنگ استایل آماده انتشار شد. این نسخه بصورت محدود برای تعدادی از طرفداران و صاحب نظران حوزه بازی های رایانه ای کشور منتشر شده است تا از آخرین نظرات و پیشنهادات در خصوص این پروژه آگاه شویم. این نسخه بصورت پیش آزمایش ( آلفا ) بوده و بزودی پس از بازبینی نهایی نسخه بتا جهت استفاده عموم منتشر خواهد گردید.

 

Read more